ATAMER PROJE MİMARLIK VE ELK. MÜH. YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2009 yılında mimar Gürcan Alper ve elk. müh. Yunus Alper tarafından Ankara ‘da kurulmuştur.

Bu süreçte gerek özel sektöre gerekse kamu kurumlarına ait bir çok binanın projelendirmesi, yapı yaklaşık maliyetlerinin ve ihale dosyalarının hazırlanması çalışmaları yapılmıştır.

Şirket olarak tüm disiplinlerin bir arada etkileşim içinde olduğu bir proje çalışma ortamının oluşturulması amaçlanmaktadır

firmamızın projelendirdiği yapı tipleri ana başlıklar halinde aşağıya çıkarılmıştır.

KAMU KURUMLARI PROJELERİ:

-Banka binaları

-PTT binaları

-Okul binaları

-Yurt binaları

-Sosyal tesis binaları

-Spor salonu binaları

ÖZEL SEKTÖR PROJELERİ :

-Konut

-İş merkezi

-Sanayi tipi (fabrika)

-Termal otel

-Tarım yapıları

ATAMER PROJE MİMARLIK VE ELK. MÜH LTD. ŞTİ. ; üstlendiği projelerde bilgisayar destekli tasarım sistemleri kullanmanın yanında ,gerek ülkemizde gerekse yurt dışında giderek yaygınlaşmakta olan yapı bilgi sistemi ile ilgili eğitim çalışmalarını tamamlayarak, bim, (bulding information modeling) revit uygulamasını da proje süreçlerine dahil etmiş, tüm müh. disiplinleri arasında tam bir koordinasyon sağlayacak şekilde proje üretebilecek seviyeye gelmiştir.

Unutulmamalıdır ki sorunsuz yapı üretimi , proje ve etüt aşamasında disiplinler arasındaki koordinasyonun tam sağlanması ile başlar.

Шаблоны Joomla с адаптивным дизайном